In deze nieuwsbrief:
- Langlaufen en sneeuwwandelen winter 2011/2012
- Wandelvakanties in een groep in 2012
- Individuele wandelvakanties in 2012
- In voorbereiding: Wandelvakantie dicht bij huis, België of Duitsland
- In voorbereiding: Trektocht door de Rouergue in Zuid-Frankrijk
De winter die voor de deur staat zal ongekend streng zijn, laten de media weten. Grote onzin lijkt ons, zoiets valt niet te voorspellen. Wel zeker is dat Hannibal Reizen komende winter weer meerdere langlaufvakanties in de prachtige Chartreuse aanbiedt. Het langlaufen kan worden afgewisseld met alpiene skiën of wandelen op sneeuwschoenen. Van 28 januari - 4 februari organiseren we in samenwerking met www.sneeuwwandelen.com een wandelweek op sneeuwschoenen in de Chartreuse. Zie voor de data en overige informatie de langlaufpagina op onze website.
Foto: Langlaufen op zijn mooist
Hopelijk wordt de lente van 2012 weer zo mooi als die van dit jaar. Wij lopen er al op vooruit en hebben enkele aantrekkelijke groepsreizen voor u op het programma staan. In de eerste plaats natuurlijk de groepsreizen vanuit Ancienne Ecole du Villard in de Chartreuse. Hiervan hebben we er een vijftal gepland, waarvan twee in het voorjaar. Kom nu eindelijk eens die prachtige orchideeën bekijken, waaronder het venusschoentje en de bosvogeltjes.
Foto: Venusschoentje
De Spanjofielen kunnen dit voorjaar mee naar het prachtige achterland van Cómpeta. In het Parque Nacional de Sierra de Tejeda y Almijara is het heerlijk wandelen in een prachtige mediterrane natuur. En in Cómpeta is altijd wel wat te beleven om gade te slaan vanaf een zonnig terras.
Foto: Parque Nacional de Sierra de Tejeda y Almijara
Wie verder weg wil en avontuurlijk is ingesteld kan naar Marokko. Hannibal Reizen organiseert daar een 11-daagse wandeltrektocht door de Hoge Atlas. We doorkruisen de vallei van Aït Bougmez, klimmen over een hoge col naar de vallei van de M'Goun, lopen door de vallei van de 1000 kashba's en dan door de kloof van de M'Goun-rivier naar de Rozenvallei aan de zuidelijke voet van de Atlas.
Foto: Dorpje in de gelukkige vallei Ait Bougmez
Nog geen vakantieplannen voor het volgend jaar? Vraag vriend of vriendin, broer of zus, pa of ma, dochter of zoon mee op een wandelvakantie. We bieden in 2012 weer bestemmingen aan in en aan de randen van Europa. Kijk op het overzicht!
Vindt u het handig om via Facebook informatie en nieuwtjes te ontvangen over onze wandelvakanties en langlaufreizen? Wij horen het graag via ons kersverse Facebook account.
Met het wandelarrangement in de Elzas/Vogezen ontdekten we dat er veel vraag is naar korte wandelvakanties dichter bij huis. We gaan er dus nog een aan toevoegen. Nog deze maand vertrekken we naar een van de Nederlands buurlanden om er enkele streken te bewandelen en gerechten voor te proeven. Benieuwd wat er uit gaat komen? We houden u op de hoogte.
Frankrijk is ons thuisland en we kunnen het niet laten ook daar naar nieuwe wandelbestemmingen te zoeken. In oktober waren we op vooronderzoek in het gebied van de Aveyron en de Tarn. We troffen er de aardige dames van het Office de Tourisme in Villefranche-en-Rouergue. Hannibal Reizen gaat in samenwerking met hen begin volgend jaar een wandeltrektocht langs hotels en chambres d'hôtes uitzetten in deze prachtige regio in het stroomgebied van de rivieren Lot, Aveyron en Tarn.
We hopen u binnenkort op een van onze reizen (terug) te mogen begroeten!
Frank de Jong & Johan Verstappen
www.hannibalreizen.nl
info@hannibalreizen.nl
Telefoon: 06 30 622 623
Heeft u geen behoefte aan de nieuwsbrieven van Hannibal Reizen. Laat ons even weten en we verwijderen uw naam uit ons bestand.